Kurumsal


Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş. Kurumsal

BİZ KİMİZ?

NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş 17 yıl önce kurulmuş olup, Türkiye E-Ticaret yazılım pazarının hizmet sağlayıcılarındandır. 30’a yakın çalışan kadrosu ve Gaziantep, İstanbul ve Londra'da olmak üzere 4 farklı lokasyonda E-Ticaret – E-İhracat Yazılımları, Toplu SMS Sistemleri, İçerik Yönetim Sistemi, E-Dönüşüm Ürünleri, Online Randevu ve nlkpay markası ile Online Tahsilat Sistemleri, yine nlk Smart Bin markası ile Akıllı Çöp Kutusu ve Akıllı Kiosk Sistemlerini gibi birçok alanda hizmet veren yazılım şirketidir. 

Nlksoft 2018 yılı ile bayilik yapısına geçmiş ve yurt içi, yurt dışı birçok şehir ve ülkede bayilik ağını oluşturmuştur. Bu sayede dünya pazarlarına açılan yerli E-Ticaret ve E-İhracat alt yapı sağlayıcısı olmuştur. 2018 yılından bu yana birçok E-Ticaret projesi geliştirmiştir.

17 yıla aşkın sürede yurt içi ve yurt dışı binlerce müşteri ve çözüm ortakları ile sayısız toplantı gerçekleştirilmiş, yazılım geliştirmeleri yapılmıştır.

nlksoft, ürünlerini dijitalleşme sürecinin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle geliştiriyor.

nlksoft olarak ürünlerimizin listesi aşağıdadır.

 • E-Ticaret
 • E-İhracat
 • Kurumsal Web Sitesi
 • E-Fatura ve Diğer E-Dönüşüm Ürünleri
 • E-İmza
 • Toplu Sms Sistemleri
 • QR Menü(Online Menü)
 • Kuaför Randevu Sistemi
 • Sanal Santral
 • nlkQR Menü
 • nlkpay
 • Akillı Kiosk Sistemleri
 • nlk Smart Bin

NLKSOFT yazılımları akıllı, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostudur. Aynı zamanda tüm firmalara istek ve beklentilerine çözüm odaklı olacak şekilde cevap vermektedir.

NLKSOFT E-TİCARET PROGRAMI

Teknolojinin giderek artmasıyla, ticaretin artık yerini E-ticarete bıraktığını görmekteyiz. Nlksoft E-ticaret programı size bu aşamada teknolojiye kolaylıkla ayak uydurmanızı sağlayarak istekleriniz doğrultusunda yüksek hizmet kalitesiyle mağazanızı internete taşımanıza yardımcı olmaktadır. Yani ürün satışlarınızı internet üzerindeki mağazanızdan satmanıza yardımcı olmaktadır.

   Nlksoft hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Globalleşen dünyada gelişen internet teknolojilerine bağlı olarak ürün satışlarının internete taşınması kaçınılmaz bir hal alırken, e-ticaret günümüzde firmalar için çok önemli bir olgu olmuştur.

E-ticaret; ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması, işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısacası e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır. E-Ticaret sadece ticaret kavramını değil, işletme, teknoloji ve bilişim başta olmak üzere birçok dünya çapında dillere sahip bir iş branşıdır. Günümüz de en seçkin girişim dallarından tutun, birçok markanın gücüne güç kattığı, kurulması kolay ve az maliyetli olan bir sanal mağazacılıktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte E-ticarete duyulan ilgi günden güne artmaya devam etmektedir. Birçok rakibinizin olduğunu unutmayın ve mağazanızı E-ticarete taşımakta geç kalmayın. Nlksoft sizlere bu konuda yüksek performans gücüyle hizmet vermeyi hedeflemektedir.


NLKSOFT TOPLU SMS HİZMETİ
Toplu SMS günümüzde insanlara ulaşabilmenin en önemli yoludur. Müşterilere ulaşma olgusu her geçen gün önem kazanmaktadır. Cep telefonu ve internet insanlara ulaşmak için en ideal yollardır. Bu ikisini bir araya getiren Toplu Sms Panelimiz her sektöre yönelik müşteri ve firma arasında hızlı
ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır.İnternete bağlı olduğunuz her noktadan kolayca müşterilerinize sms gönderebilirsiniz. Böylece marka bilinirliğinizi artırarak müşteri trafiğinizi büyütmektedir.

 


E-DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ
E-dönüşüm süreçlerine duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına anlaşmalarımızı yaparak bu iş süreçlerinde de hizmet vermeye başladık. E-Fatura, E-imza, E-defter, kep gibi alanlarda da aktif olarak hizmet sağlıyoruz.

 

 

 

 

 NLKSOFT KURUMSAL İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ


Kurumsal web sitesi sizi rakiplerinizden ayıran ve ayrıştıran, markanızın iletişim stratejisine uygun ve potansiyel müşterilerinize "bu markayla çalışmalıyım" dedirten web sitesidir. Kurumsal web sitesi paketlerimiz firmanızın logosu ile uyumlu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor. Bizler Yüzlerce firmaya hedef ve istekleri doğrultusunda; hızlı, kullanım kolaylığı sağlayan, güvenli kurumsal web sitesi hizmeti sağladık.

 

 

 

 

 

      QR MENÜ

    QR MENÜ ile Restoran, Kafe, Çay Bahçeleri ve Otellerde hizmet sağlayabilirsiniz. QR Menü ile işetmenizin sipariş süreci kısalacak ve hizmet kalitesi artacaktır. Biz de nlksoft olarak Dijitalleşme Sürecinde QR MENÜ sistemiyle yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz!

 

        

      NLK PAY         

       Online tahsilat, firmaların kendi ödeme sistemlerini bayilerine veya müşterilerine kullandırarak ödemelerini alması işlemidir.

 • Peşin ya da taksitli olarak ödeme alma ve ödeme yapma kolaylığı sağlar.
 • Fiziki POS cihazı kullanımını ortadan kaldırır.
 • İnternetin olduğu her ortamdan ödeme alma imkanı sağlar.
 • Zamandan tasarruf sağlar.
 • Kart saklama hizmeti sayesinde tekrarlayan ödemeler alınması sağlanır.
 • İptal ve iade durumlarını tek panelden yapma imkanı sağlar.
 • Gelişmiş raporlama yapabilme ve maliyet takip kolaylığı sağlar.
 • Çeşitli ödeme sistemi entegrasyonları ile ödeme alma fırsatı.
 • Çoklu Dil Desteği
 • Dövizli Tahsilat Yapma İmkanı sağlar.TL’nin yanı sıra USD, EURO gibi para birimleriyle tahsilat yapabilirsiniz.

    

 

           

     AKILLI KİOSK SİSTEMLERİ

 

 • Sistem, ödeme ve bilet alımı için aynı kiosk üzerinde işlem yapabilecek olup, çok yönlü olarak çalışmaktadır. 
 • Sistem, ödeme alanında sadece kiosk olarak değil mobil ve web platformlarında da aktif olarak yer alacaktır. Bu sayede tek bir alana veya platforma bağlı kalmaksızın bütün ödeme ve bilet alımı işlemleri gerçekleştirilebilecektir 
 • Sistem, ödeme mobil platformunda daha önce kayıtlı faturalar talimat olarak eklenebilecek ve tanımlanmış olan kredi kartından otomatik çekilebilecek ya da yeni bir kart kaydedilebilecek şekilde tasarlanacaktır. Bu şekilde etkileşimli bir ödeme sistemi şeklinde kullanılacaktır. 
 • Sistem, tamamen geri dönüşüme katkılı bir şekilde tasarlanacaktır. Sistem açık kullanım alanlarında güneş panelleriyle kendi enerjisini üretecek ve maliyeti azaltacaktır. Bununla birlikte yenilenebilir enerji kaynağı kullanımında da önemli bir rol oynayacaktır. 
 • Hava temizleme özelliğine de sahip olması planlanan Sistem, bu yönüyle yine yenilikçi bir yapıda olacaktır. Etrafındaki havayı temizleyerek, hizmet kalitesini arttıran ve kullanıcıların sağlığını düşünen yapısıyla marka değerini yükseltecektir. 

 

 

             

    NLK SMART BİN

 NLK Smart Bin, çöp kutularına atılan atıkların türünün (kâğıt, plastik, metal, cam vb.) algılanması, yanlış atılan atıklar için uyarı verilmesi ve bilgilendirme yapılması, doğru atılan atıklar için "Çocukların Atıklarla İlgili Farkındalığının Oluşması” amacıyla hayata geçirilmiştir. Atıkların atılmasıyla beraber eğer atık türü doğruysa tebrik mesajı yayınlanıp, eğer atık hatalı ise uyarı verilip o atık hakkında bilgilendirme yapılmasını sağlayan bir akıllı çöp kutusu projesi, çocukların atıklar konusunda eğitilip, gerekli bilgilendirmenin yapılması, çocukların bundan sonraki hayatında atıkları doğru çöp kutularına atması konusunda pratik olarak eğitilmesini sağlamak, “Duyarlı tüketici” duygusuna sahip insanlar yetiştirilmesi amacıyla geliştirilmiştir. 

 

  


                                                    “NLKSOFT SİZE VE İŞİNİZE İYİ GELECEK...”