E-ticaret Yazılımı

Nlksoft E-ticaret Programı Size ve İşinize İyi Gelecek...

Proje Özellikleri

E-ticaret Yazılımı ÖzellikleriNLKSOFT hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Küçük büyük gözetmeksizin her sektörden müşterisine web tasarım, programlama ve web tabanlı yazılım hizmetleri veren yazılım ve bilişim firmasıdır. Gelişen internet teknolojilerine bağlı olarak ürün satışlarının internete taşınması kaçınılmaz olmuş ve e-ticaret günümüzde firmalar için çok önemli bir olgu olmuştur.

 

 • Hedef Kitle Belirleme

  İnternette satışa başlamadan önce hedef müşteri kitlenizi belirlemelisiniz. Rakip analizleri yaparak rakiplerinizin siteleri ile ilgili bilgiler edinip yeni fikirler yakalayarak hedef kitlenizin ilgisini çekmelisiniz.

 • İş Stratejisi Belirleme

  Müşteri kimdir? Hangi ürünlerle ilgilenir? Ödeme seçenekleri ne olmalı? Satın alma kararına etkenler nelerdir? Bu ve benzeri soruların cevapları doğrultusunda ürün, ürün tedariki, sevkiyat, memnuniyet, pazarlama gibi stratejileri belirlemelisiniz

 • Sanal Mağaza Altyapısı

  E-ticaret sitenizin yazılım altyapısını belirlemeniz, sağlıklı teknolojik çözümler ve hizmetler almak için gerekli anlaşmaları yapmalısınız.

 • Ödeme Altyapısı

  Müşterilerinize sunacağınız alternatif ödeme araçlarını seçmeli ve sisteminize entegre etmelisiniz

 • Kullanıcı Dostu

  NLKSOFT e-ticaret sistemi, gereksiz hiç bir kod bulundurmayan, işlevsellik ile programlanmış, yüksek güçteki sunucularda çalışan hızlı bir e-ticaret sistemidir. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özelliklere sahip olan NLKSOFT, size dilediğiniz özellikleri kullanma imkanını vermektedir. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan NLKSOFT, ürünleriniz için ideal bir e-ticaret sistemidir