26 Şubat 2022

Bayilerimize ve e Ticaret Müşterilerimize Özel Fırsat Duyurus

Bayilerimize ve e Ticaret Müşterilerimize Özel Fırsat Duyurus

Yazılım ve teknoloji alanında büyümeye devam eden nlksoft olarak, sağlam adımlarla adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. 14 yıldır, Türkiye’de ve dünyada e-ticaret alt yapısı sağlayıcısı olarak, büyük işlere imza atarak, tecrübe, doğru bilgi, iş birliği ve müşterilere verdiğimiz güveni harmanlayarak; daha da gelişip büyüyoruz. Teknolojinin verdiği bütün imkanları, tüm sınırları zorlayarak kullanıyoruz. Bu kapsamda nlksoft iş ortaklarının ve E-ticaret müşterilerinin, neden nlksoft’u tercih ettiğini apaçık bir şekilde görebiliyoruz.

Bizler nlksoft olarak; kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle iş ortaklarımızı ve E-Ticaret müşterilerimizi sevindirecek bir anlaşmaya imza atmanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. 24 Şubat 2021 tarihinde NCR İnternatiol hastanesi ile bir protokol anlaşması imzaladık ve bu sayede nlksoft çalışanlarına, müşterilerine, desteklerini her daim yanında hissettiğimiz iş ortaklarına özel bir indirim planladık.

İşini sanal pazara taşımak isteyen müşterilerimize, pazarı daha kazançlı bir hale getirmek için uğraşıyoruz. Sizler için yeni çözümler üretip, yeni planlamalar ile bir kez daha nlksoft’u tercih etmenizde ne kadar haklı olduğunuzu göstermek istiyoruz. Nlksoft ailesi olarak hep birlikte daha da güçleneceğimiz ve daha büyük işler başaracağımıza inancımız daima sonsuz.