26 Şubat 2022

Midyat İlçesinde de Engellilerimize Düzenli Bir Gelir Sağlayacak Olan E-Ticaret Mağazası Alt Yapı Sponsorluğu ile Dijital Alanda Biz de Desteklerimizi Sunmuş Olacağız”

 Midyat İlçesinde de Engellilerimize Düzenli Bir Gelir Sağlayacak Olan E-Ticaret Mağazası Alt  Yapı Sponsorluğu ile Dijital Alanda Biz de Desteklerimizi Sunmuş Olacağız”

Mardin’in Midyat İlçesinde MARGİSAD- Nlksoft işbirliği ile engellilere dönük E-Ticaret için dijital altyapı desteği verilecek. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı, başarılı iş kadını Nalan Kurt, Margisad  Başkanı Halil El ile birlikte, engellilere dönük E-Ticaret için dijital destek vereceklerini söyledi. Türkiye’de Fast Company dergisinin düzenlediği ilk 100 Girişimci Kadın arasında yer alan Nalan Kurt, Türkiye genelinde  E-Ticaret alanında 76 il’de çalışmalar gerçekleştirdiklerini hatırlatarak” Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak 13 ülkeye yazılım ihracatı yapıyoruz. Türkiye'nin E-Ticaret alanında  gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de yoğun bir çalışmamız var. Midyat İlçesinde MARGİSAD Başkanı Sayın Halil El’in işbirliğiyle, engellilerimize E-Ticaret desteği vermeyi üstlendik. Midyat İlçesinde bulunan engelliler, ürettikleri ürünlerini dijital ortamda satma imkanına kavuştu ve artık hem kendi ürettikleri hem de Midyat'a özel yöresel ürünleri online satış siteleri olan midyattan.com adresinde satışa sunmuş olacaklar. Bununla beraber sitenin gelirleri Midyat EYngelliler Derneği'ne kazandırılmış olacak.” Şeklinde konuştu